Budujemy szybko,
pewnie i bezpiecznie.

Jesteśmy firmą budowlaną z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonaniem wszelkich prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Głównym profilem działalności jest budowa budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Budując na Państwa zlecenie, zajmiemy się realizacją w pełnym zakresie do stanu surowego lub pod klucz.

Budowa to nasza pasja!

Jako firma budowlana Orioli od początku swojego istnienia zajmujemy się kompleksową budową inwestycji wielorodzinnych, domów jednorodzinnych oraz sieci wodociągowych. Organizacja inwestycji rozpoczyna się już na etapie projektu – oferujemy sporządzenie projektu architektoniczno-budowlanego, współpracę z pracownią projektową wybraną przez Klienta oraz budowę obiektu na podstawie gotowego projektu. Wykonujemy prace budowlane na każdym etapie – prace ziemne, stany surowe i deweloperskie.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych.

Nasze działania opieramy na brygadach, które wyspecjalizowane są w każdej dziedzinie budownictwa. Pozwala to na umiejętne gospodarowanie zasobami oraz szybką i profesjonalną realizację zleceń. W ramach przeprowadzanych prac, gwarantujemy Państwu pełną obsługę budowlaną. Jeżeli poszukujecie Państwo firmy budowlanej, która zadba o pełną realizację zadań oraz cechować się będzie profesjonalizm i terminowość, pragniemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta skierowana jest do deweloperów i inwestorów w zakresie generalnego wykonawstwa.

Nasza misja

Misją Orioli jest budowa trwałych, partnerskich relacji z klientami, które oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Model biznesowy firmy zakłada dostarczanie najwyższej jakości usług ogólnobudowlanych oraz zapewnianie kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań zgodnych z ustalonym budżetem i harmonogramem. Stale inwestujemy w swój rozwój tak, aby móc oferować niezawodnej jakości usługi i produkty, uwzględniające światowe trendy w budownictwie.

Informacje

ul. Zadumana 3/5/65,
02-206 Warszawa (mazowieckie),
KRS 0000845595,
REGON 386271464,
NIP 7010986236

Dział handlowy

Zarząd

Informacje

ul. Zadumana 3/5/65,
02-206 Warszawa (mazowieckie),
KRS 0000845595,
REGON 386271464,
NIP 7010986236

Dział handlowy

Zarząd